Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net

Наша історія


1Наша школа була заснована 1 листопада 1959 року, називалася вона Червоноармійська загальноосвітня школа-інтернат. Першим директором школи був Кириченко Василь Олексійович, який багато зробив для розбудови школи.
Василь Олексійович був Ветераном Великої вітчизняної війни. Воював на Західному фронті, де був командиром батареї зенітного артелерійного полку. На южному фронті був заступником девізіона зенитної бригади. Мав нагороди за виявлену мужність, був нагороджений орденами і медалями Великої вітчизняної війни і орденом «Трудового Красного знамені». Протягом семи років  Кириченко Василь Олексійович очолював нашу школу. Він організував в школі підсобне господарство, вирощували овочі, розводили свиней, школа мала свою пасіку, мед систематично подавався на сніданок до столу.

2
У 1986 році школа була перейменована у Вільнянську допоміжну школу. Директором школи на той час був Сичов Серафим Миколайович. 25 років Серафим Миколайович займав цю посаду. Жив справами школи.

3
Наступником Серафима Миколайовича Сичова був Ротко Олександр Овер’янович. До 1998 року він очолював нашу школу. В цей час діти вперше побували на новорічній ялинці в м. Києві, відпочивали в Ворохті, і ця традиція зберігається і по цей час.

4
З 1998 року по 2002 рік диреторм школи була С’єдіна Ірина Дмитрівна, яка очолювала школу на протязі чотирьох років .

5

З 2002 року по 2013 рік школу очолював Лахно Євген Васильович.
11 вересня 2009 року школа перейменована на Комунальний заклад “Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат” Запорізької обласної ради.
З жовтня 2013 року по 27 грудня 2014 року школу очолювала Вербова Інна Вікторівна.

З 30 грудня 2014 року школу очолює Акімов Володимир Петрович.

Відгук про сайт