Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 31.05.2016

Підсумки участі в обласних конкурсах

Підводячи  підсумки участі  вихованців школи в обласних конкурсах за 2015-2016 навчальний рік, результати є такими:

1.Обласний фестиваль-конкурс творчості вихованців  «Повір у себе» :

-танцювальний колектив «Сюрприз» диплом за 1 місце,

-вокальний дует: Ткаченко Тетяна,Ткаченко Анастасія-6-А клас – диплом за участь в конкурсі

2.Обласний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості   «Подаруй мені казку»:

– танцювальний колектив «Сюрприз»2 диплома за 3 місце(молодша та старша групи),

-вокальний колектив «Пролісок» -3 диплома за 3 місце(молодша та старша групи)

3.Обласна конкурс-виставка ялинкових прикрас «Новорічна мрія»

(  загальношкільне 2 місце)

4.Обласний конкурс малюнків «Здай кров заради життя»

– 1 місце – Коробкіна Вероніка – 4-Б клас

5.Обласний конкурс хореографічного мистецтва «Запорізькі Викрутаси»:

-Танцювальний колектив «Сюрприз» два – 2-х місця

6.Участь в обласній спартакіаді «Мале лелеченя»

7.Обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»:

1 місце – Александрова Христина – вишивка «Весняні квіти» керівник Рашевська Т.А.;

1 місце – колективна робота учнів 10-х класів – «Стільці» – керівник Івженко О.І.;

1 місце – Александрова Христина  , Федорченко Дар’я – 9 клас, Дмитренко Катерина  – 8-В клас – робота «Україна моя рідна»   – керівник Шпунер А.Є.

2 місце –  робота з квілінгу« Глобус миру » – Федорченко Марія , Федорченко Дар’я, Малахатка Надія -9 клас – керівник Щедровська О.А.

2 місце –  робота з тканини« Український віночок » – Калачова Діана, Ткаченко Тетяна – 6-Акл., – керівник Щедровська О.А.

2 місце –  ляльки – мотанки« Сестри » – Мурадин Юлія,Бивзан Ганна, Юрченко Валерія – 7-А клас – керівник Щедровська О.А.

2 місце –  робота з солоного тіста« Краплинка літа » – Ткаченко Анастасія – 6-А клас – керівник Шерстюк С.Б.

2 місце –колективна   робота 4-А класу« Дерево щастя » – керівник Мар’єнко В.М.

2 місце –колективна   робота 3-А класу« Дерево мрій » – керівник Ужва Н.А.

2 місце –колективна   робота 2-А класу« Смачненька полуничка» – керівник Сівакова Ю.А.

3 місце –колективна   робота 1-Б класу« Жива душа народна» – керівник Нежурко Т.В.

3 місце –колективна   робота 5-Б класу« Клоун Фокус » – керівник Орлова М.В.

3 місце –колективна   робота 4-Б класу« Веселковий гай» – керівник Орлова М.В.

3 місце –вишивка з бісеру« Ікона Божої матері » Александрова Христина – 9 кл. –  керівник Питайло К.Ю.

  1. Обласний Фестиваль писанок «Писанковий рай»
  2. Обласний конкурс малюнків «Мої права»
  3. Обласний конкурс малюнків до Дня матері «Малюнок до мами»
  4. Міжнародний благодійний фестиваль дитячої творчості «Назустріч мрії» (м.Київ) Танцювальний колектив «Сюрприз» – фіналісти конкурсу
  5. Обласний конкурс дитячої та юнацької творчості «Збережемо Україну разом»
  6. Обласний заочний конкурс дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків»

249 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт