Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 29.01.2019

Тиждень історії, правознавства та мистецтва

Згідно річного плану в нашій школі з 21.01.2019-25.01.2019 року відбувся предметний  тиждень історії, правознавства, образотворчого мистецтва, мистецтва та музичного мистецтва. Усі заходи, які були проведені у рамках тижня, сприяють інтелектуальному та творчому розвитку дитини, формуванню моральної культури особистості, національної свідомості, виховують естетичний смак, патріотизм, любов до Батьківщини.

Під час проведених  заходів, діти мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності у різних конкурсах та вікторинах.

22 січня для учнів 9-10 класів було проведено вікторину «Кращий знавець прав людини». В цікавій формі були подані завдання з правознавства. Переможцями конкурсів стали учні 9-А та 10 класів. Цього же дня відбулася виставка дитячих малюнків «Україна – моя Батьківщина». На малюнках дітей можна побачити події минулого, українські традиції, українську символіку, чарівну природу рідного краю, український фольклор і, що дуже важливо, в кожному малюнку відчувається патріотизм і любов до Батьківщини.

23 січня для учнів 5-10 класів було проведено пізнавальне – розважальну шоу – гру «Я патріот України». Завзяте змагання команд «Сині» і «Жовті» показало знання дітей з історії, українознавства, літературознавства, краєзнавства. Учасники гри показали  вміння аналізувати матеріал, добре орієнтуватися  в історичних подіях, швидко відповідати на поставлені запитання.

24 січня для учнів 1-10 класів з метою  виховання національної свідомості учнів i людської гiдностi, відродження паростків духовності, формування рис громадянина української держави, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення, пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини було проведено захід «Соборна і єдина – будь навіки Україна».

26 січня на лінійці було підведено підсумки тематичного тижня, відмічено переможців конкурсів та вікторин, найактивніших учасників заходів.

1 745 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт