Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 12.02.2019

Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

З метою ціннісного ставлення до літератури та мови у нашій школі з 04 лютого по 08 лютого 2019 р. проходив тиждень англійської мови та зарубіжної літератури, який проводили вчителі Потомаха Н.Г., Кривогуз В.Є., Усовіч О.О. Протягом тижня учні мали можливість ближче доторкнутися до шедеврів зарубіжної літератури: вони приймали участь у різних вікторинах та конкурсах, демонстрували творчі здібності та винахідливість.

Тиждень розпочався оформленням виставки робіт на тему: «Моя улюблена казка».  Відомо, що малювання ілюстрацій до прочитаних книжок є доброю мотивацією для подальшого читання.

У вівторок для учнів 3-5 класів був проведений захід «Співаймо англійською». Діти розвивали діалогічне та монологічне мовлення, комунікативність, толерантність. За допомогою візуально-аудіювальних, сюжетно-рольових форм та методів вчитель Кривогуз В.Є. зацікавила дітей до вивчення англійської мови.

У середу здобувачі освіти 7-9 класів взяли участь у літературній вікторині «Що?Де? Коли?», де  учні занурились у  світ мистецтва і потрапили в гості до казки. Вчитель Усовіч О.О. мандрувала з дітьми морем під назвою «Зарубіжна література», де натрапили на корали і рифи у вигляді питань, були свідками битви капітанів, конкурсу вболівальників, розгадали, що у чорному ящику. Діти дізнатися більше про твори та письменників, при цьому формували естетичний смак та любов до літератури.

Цікаво і змістовно пройшла у четвер  розважально-пізнавальна гра для учнів 6-7 класів «Сторінками прочитаних книг». Вчитель Потомаха Н.Г. запросила дітей до літературної вітальні. Де провела конкурс загадок «Далі, далі», конкурс  на кращий костюм літературного героя «Заморочки із бочки», «Сіль ключових слів». Діти переглянули мультфільми  за байками І.Крилова, уривок з фільму «Ніч перед Різдвом».

А в п’ятницю відбулося підведення підсумків тижня. Перемогла дружба, і призи отримали всі.

591 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт