Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 25.02.2019

Міжнародний день рідної мови

21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови.

Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчою у світі, бо саме

вона зберігає історичну  пам’ять та досвід нації, її світогляд  і моральні цінності, віддзеркалює національні традиції і звичаї народу.

Сучасна  Україна, як європейська держава з великим розмаїттям етнічних спільнот, надає можливість  усім національним меншинам розвивати, збагачувати і зберігати свої рідні мови.  Водночас, мовою національної консолідації  є державна українська мова, яка відображає самобутність багатомільйонного українського народу і є основою його духовності та історичної пам’яті.

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови 21 лютого в нашій школі  пройшло свято  «Мово моя українська, мово моя материнська». Школярі познайомилися з багатолітньою  історією розвитку  рідного мови,  відомими творцями слова, переглянули відеоряд про святкування Дня мови. На святі декламувалися вірші українських поетів, цікаві гуморески, лунали пісні, а учні

6-А класу підготували і показали  інсценовані вірші та сценку «Багатство нашої мови».   Із задоволенням учні переглянули презентацію, присвячену Дню рідної мови. Свято пройшло цікаво і змістовно. Учні переконалися, що мова – це найцінніший дар і його треба берегти і примножувати, не засмічувати чужими і грубими словами, не забувати і любити.

Цього ж дня здобувачі освіти нашої школи прийняли участь у написанні диктантів.

90 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт