Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 05.03.2019

Тиждень природничих дисциплін

З  метою формування інтересу учнів до природничих дисциплін, виховання прихильного ставлення до тварин, до природи рідного краю з 18 лютого  по 22 лютого 2019 р. у школі проходив «Тиждень природничих дисциплін».

Він виявив неабияких знавців хімії та біології, любителів мандрівок по Україні та по світу.

В рамках «Тижня» пройшли вікторини та конкурси «Моя Земля – мій дім», «Що ми знаємо про рідну землю?», «Загадкова планета», «Великі чудеса світу», «По материках і океанах». Учні 7 – А класу розповіли про хімію – помічницю, згадали, які хімічні засоби батьки використовують вдома. Інформаційна година «Мої домашні улюбленці»  справила на дітей велике враження, вони познайомились з роботою притулків для тварин в Запоріжжі та клубом кінологів у нашому обласному центрі, зрозуміли, що ми дійсно відповідаємо за тих, кого приручили. «Перший успіх» з географії показали учні 6 – А класу, а мандрівка в країну Кросвордію виявила кмітливих ерудитів.

Тиждень пройшов на високому рівні. Всі заходи проводилися з використанням інформаційно-комп’ютерних технологій. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами природничих дисциплін.

119 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт