Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 20.05.2019

До 170–річчя від дня народження Панаса Яковича Мирного

13 травня 2019 року виповнилося 170 років від дня народження Панаса Яковича Мирного  – відомого українського письменника, драматурга, перекладача, етнографа.

Панас Мирний – людина, без якої не можна уявити історію української культури другої  половини XIX – початку XX ст. В українську літературу Панас Мирний увійшов як автор реалістично-психологічної прози. Він був першим, хто вивів українську літературу на нові “рейки” епічної прози, розкривши образи близької  йому за духом непомітної “маленької людини” – українських дворян і чиновників, поміщиків, інтелігента-різночинця, торговців, селян.

Літературна спадщина Панаса Мирного – це унікальні для свого часу твори, що не втратили своєї актуальності сьогодні, в яких відображалася правда життя, реальність зображувалася такою, якою і була.

З нагоди відзначення 170-річчя від дня народження Панаса Яковича Мирного  в школі відбулася інформаційна година, присвячена  життю і творчості видатного письменника.  Школярі познайомилися із життєвим і творчим шляхом письменника, переглянули відеофільм «Панас Мирний»,  мали змогу  поглибити знання з української літератури, вшанувати  пам’ять  українського письменника.                                                                                                                                                   Романи, повісті й оповідання Панаса Мирного  високо цінували сучасники. І сьогодні твори письменника викликають неабиякий інтерес у читачів, його творчість вивчають у школі.

332 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт