Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 29.05.2019

До 90-річчя з дня народження Романа Івановича Іваничука

 27 травня в школі було проведено інформаційну годину «90 років з дня народження Романа Іваничука (1929 – 2016), письменника, педагога, Героя України».

Роман Іваничук написав понад 20 історичних романів, численні збірки новел, десятки повістей. Літературознавці називають його майстром роману, письменником, який відчував слово і передавав багатство української мови. Серед найвідоміших – романи «Орда», «Мальви», «Вогненні стовпи», «Торговиця», в яких він намагається заповнити білі плями в нашій історії, розповідає про видатних діячів України минулих років. Роман Іваничук боровся за нашу незалежність у свій спосіб – словом. Слово  – це зброя, яка інколи сильніша ніж автомати чи кулемети, особливо, коли це українське слово.

Учні познайомилися із життєвим і творчим шляхом письменника, із його книжками, переглянули відеофільм «Мистецька палітра. Роман Іваничук».

     Внесок Романа Іваничука в українську літературу важко переоцінити, бо він, безсумнівно, один із тих, кого варто читати і ким варто пишатися.

281 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт