Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 07.06.2019

Прощавай, початкова школо!

28 травня 2019 року  в актовій залі нашого закладу було гамірно  та святково! Тут зібралися учні, батьки, вихователі та вчителі. У цей день вихованці 4 – А класу (вихователі Пасюк Світлана Павлівна та Волох Марина Володимирівна) прощалися з почат­ковою школою.

Ведучими на святі були учні 8-Б та 10 класів. Гарні та схвильовані випускники 4-А класу залюбки демонстрували на сцені свої артистичні здібності. В ході свята присутніх вразила сценка «Щоденник», де діти розповідали, як нелегко бути Щоденником та Червоними Ручками. Під час виконання пісні «Контрольна робота» діти згадали, які думки у них виникали, коли їм було важко у відповідальну мить. Бурхливими оплесками глядачі дякували за виконання пісень «Класний керівник», «Вихователь», «Якби я був султан», танка «Мої батьки».  Слова вдячності звучали й на адресу директора, заступників директора і, звичайно, класоводів, які впродовж чотирьох років були поряд з малечею.

Справжньою несподіванкою для глядачів став обряд «Вогнище класної родини», на якому вихователі передали вогонь сердець майбутнім класним керівникам, які вже 1 вересня поведуть дітей у Країну Знань.

995 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт