Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 05.09.2019

І знову дзвоник кличе до школи!

1 вересня – День знань – свято завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою!
У цей день коридори нашої школи наповнилися радісним гомоном. Для випускників і першокласників це свято було особливим. Малеча вступала у велику шкільну родину, тримаючись за руки та дивлячись на свою першу вчительку, а випускний клас розумів, що це їх останній шкільний перший дзвоник. Дітей привітали: директор – Акімов Володимир Петрович та представник фірми «Євроенерго Іспанія» Гулак Валентина Миколаївна, яка подарувала учням 1-х класів цукерки . Естафету побажань підтримав представник БФ «ДІМ і КО» – Білоконний Андрій. Діти загадали бажання на різнокольорових кульках, які злетіли у повітря.
Свято продовжили нетрадиційно, а саме для учнів 1-4 класів представниками БФ «Один день для добрих справ» було організоване «Шоу мильних бульбашок», а учнів 5-10 класів чекав сюрприз від Мозгового Ігоря Вікторовича – поїздка до реабілітаційного центру тварин Олександра Пилишенка (смт. Василівка) та відвідування маєтку Попова.
Окропленням свяченою водою настоятель Свято-Володимирського храму протоієрей В’ячеслав благословляв учнів у шкільний храм: “Учіться на славу Богу і рідній Україні!”

921 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт