Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 06.12.2019

Маршрут безпеки

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров’я і можливістю підвищити рівень обізнаності про це захворювання і його профілактику. 

Заходи розпочались із того, що в школі були розміщені  плакати та інформаційні стенди відповідної тематики.  3 та 4 грудня соціальним педагогом Авраменко С. та практичним психологом був проведений інтерактивний захід «Маршрут безпеки» із здобувачами освіти 5 – 6 класів. Протягом заходу була надана інформація про ВІЛ та СНІД, про те, як саме вірус потрапляє в організм людини, про шляхи передачі ВІЛ/СНІДу. До уваги учнів була продемонстрована  презентації «ВІЛ/СНІД».

Метою «Маршруту безпеки» –  є  мінімізація ризиків інфікування Віл та ІПСШ серед молоді  та їх мотивація до здорового  способу життя шляхом формування у дітей свідомого ставлення до свого життя і здоров’я, а також формування навичок безпечної для здоров’я і життя поведінки.

  Проведений захід став привидом для аналізу власних дій, вчинків,  переосмислення цінностей свідомого ставлення до свого здоров’я, а також шанобливе ставлення до людей  (дітей)  хворих на ВІЛ.

81 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт