Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 17.12.2019

Українцями ми народилися

«Можна все на світі вибирати, сину. Вибрати не можна тільки Батьківщину» –  словами великого патріота України Василя Симоненка 10 грудня розпочалася виховна година «Українцями ми народилися», яка була проведена для учнів 5-А класу вихователем Світланою Пасюк

Щоб відчути себе українцями, мало народитися і жити в Україні, потрібно знати й вивчати історію свого народу, його звичаї і побут, мову і культуру. На заході діти розповідали вірші, співали пісень, показували знання під час проведення вікторини «Чи знаєш ти свою Україну?», складали прислів’я та вірші. Зворушливо пройшли хвилини коли діти дізнавалися про героїв, які полягли першими з Небесної Сотні під час Революції Гідності.

На захід був запрошений молодший сержант, командир екіпажу бронетранспортеру, учасник АТО Антон Пасюк, який розповів дітям, що  «..Україні – бути! Тому що, ми всі, незалежно від мови, статі та віросповідання, об’єдналися, щоб жити разом в єдиній і незалежній країні. Сьогодні вже є ціле покоління українців, які народилися в незалежній Україні. і це – наше майбутнє. Заради якого ми повинні і надалі бути єдиними!»

55 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт