Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 30.01.2020

Тиждень історії, правознавства та мистецтва

Згідно річного плану в нашій школі з 20.01.2019 по 24.01.2020 відбувся предметний  тиждень  історії, правознавства, образотворчого мистецтва, мистецтва, музичного мистецтва. Усі заходи, які були проведені у рамках тижня, сприяють інтелектуальному та творчому розвитку дитини, формуванню моральної культури особистості, національної свідомості, виховують естетичний смак, патріотизм, любов до Батьківщини.

Під час проведених  заходів, діти мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності у різних конкурсах та вікторинах.

21 січня для учнів 7-10 класів було проведено квест-гру «Я патріот України». В цікавій формі були подані завдання з історії, географії, природознавства, українознавства. Найактивніших учнів було відмічено монетами «Мудрики». Цього же дня відбулася виставка дитячих малюнків «Моя Україна». На малюнках дітей можна побачити події минулого, українські традиції, українську символіку, чарівну природу рідного краю, український фольклор і, що дуже важливо, в кожному малюнку відчувається патріотизм і любов до Батьківщини. Було відмічено кращі роботи учнів.  

22 січня для учнів 5-6 класів було проведено пізнавальне – розважальну шоу – гру «Найрозумніший». Завзяте змагання команд  показало знання дітей з історії, українознавства, літературознавства, краєзнавства. Учасники гри показали  вміння аналізувати матеріал, добре орієнтуватися  в історичних подіях, швидко відповідати на поставлені запитання. Переможці отримали монети «Мудрики».

23 січня для учнів 1-10 класів з метою  виховання національної свідомості учнів, формування рис громадянина української держави, поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення, пробудження інтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини було проведено захід «Соборна і єдина – будь навіки Україна».

       24 січня відбувся  шкільний ярмарок, де можна було обміняти монети на справжні солодощі та цікаві книжки.

579 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт