Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 12.02.2020

Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

З метою ціннісного ставлення до літератури та мови у нашій школі з 03 лютого по 07 лютого 2020 р. проходив тиждень англійської мови та зарубіжної літератури, який проводили вчителі Кривогуз В.Є. та Усовіч О.О. Протягом тижня учні мали можливість ближче познайомитися із шедеврами зарубіжної літератури, брали участь у різних вікторинах та конкурсах, демонстрували творчі здібності та винахідливість.

Тиждень розпочався інсценізацією балади Ф.Шиллера «Рукавичка», яку підготували учні 7-А класу та перенесли глядачів в
епоху благородних лицарiв i прекрасних дам. За допомогою сюжетно-рольових форм та методів вчитель Усовіч О.О.  зацікавила дітей до вивчення зарубіжної літератури.

У вівторок англійський експре-поїзд помчав учнів 3-4 класів до Англії. Разом з вчителем Кривогуз В.Є. діти розвивали діалогічне та монологічне мовлення, комунікативність, толерантність.

У середу здобувачі освіти 8-9 класів взяли участь у літературному брейн-ринзі, де  учні занурились у  світ мистецтва і потрапили в гості до казки. Вчитель Усовіч О.О. мандрувала з дітьми морем під назвою «Зарубіжна література», де натрапили на корали і рифи у вигляді питань, були свідками битви капітанів, конкурсу вболівальників, розгадали, що у чорному ящику. Діти дізнатися більше про твори та письменників, при цьому формували естетичний смак та любов до літератури.

Цікаво і змістовно пройшов у четвер  день кросвордів, а в п’ятницю кожен з учнів отримав заслужену винагороду – «мудрики». Усього вихованці отримали 215 «мудриків», які потім обміняли на солодощі, печиво, книжки.

819 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт