Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 14.09.2020

Олімпійський тиждень

З  07 по  11 вересня 2020 року в школі-інтернаті  було проведено «Олімпійський тиждень» в  рамках святкування Дня фізичної культури і спорту.

Покликання цього заходу – формування у дітей та молоді мотивації до здорового способу життя та поширення ідей олімпізму.  Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості, отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи.

В рамках Олімпійського тижня в нашій школі вчителями фізичної культури Проскурою И.М. , Прохоровою М.А, Юрченко О.С. були проведені такі змагання: для 1-4 класів « Веселі старти»  та  малюнок на асфальті на тему: «Спорт єднає»,  для 5-10 класів:  настільний теніс, турнір з міні-футболу.

Олімпійський тиждень був насичений та цікавий, учням та вболівальникам  дуже сподобались різноманітні естафети, вони залюбки змагалися один з одним та підтримували свої команди. Ми ще раз побачили, що в нашій школі ростуть сильні, спритні й сміливі діти. Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог .

377 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт