Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 08.10.2020

Тиждень дорожнього руху

З метою запобігання дорожньо-транспортного травматизму учасників освітнього процесу, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому щороку в школі проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху.
В рамках цього тижня пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану. Головною метою є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. Протягом тижня для учнів 1-10 класів проведена бесіда «Дотримання правил дорожнього руху – запорука збереження життя людей», відбувся конкурс дитячих малюнків з безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі очима дітей». Серед учнів 5-10 класів було проведено написання диктанту «Увага на дорозі». У шкільній бібліотеці організована ілюстративна-тематична виставка літератури «Ні дня без правил дорожнього руху».
Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.

49 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт