Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 06.01.2021

Вітаємо з перемогою!

Відповідно до Програми розвитку освіти Запорізької області на 2018-2022 роки, плану роботи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації з метою популяризації серед учнівської  та педагогічної громадськості регіону патріотичних, екологічних та історичних цінностей проводилась обласна міжвідомча програма для учнівської молоді «Ліси Запорізького краю – 2020» та обласна акція «Посади дерево та збережи його» .

    Виховання небайдужого  ставлення до довкілля – це питання, яке є актуальними для вихованців Вільнянської спеціальної загальноосвітньої  школи-інтернату.  Наша участь в обласній акції проходила у 2 етапи: колектив працівників школи ранньою весною висадив багато саджанців фруктових та декоративних дерев на території школи, а  восени вихованці 5-10-х  класів  разом з наставниками висадили    34 дерева, 20 кущів  троянд та хризантем, 6 кущів ялівцю. Учні та дорослі  зробили величезний  вклад у благоустрій території школи та  отримали  позитивні емоції. Для участі  у обласній акції були оформлені та надіслані всі необхідні матеріали до  організаторів цієї програми (всього учасників було 278 осіб)  і ми  посіли ІІ місце !

   Вітаємо наших переможців, всіх тих, хто брав участь у висаджуванні дерев  та квітів на території нашого навчального закладу! Так тримати!

115 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт