Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 06.01.2021

Новорічні мрії збуваються!

Напередодні новорічних свят у кожної дитини святковий настрій, бо під Новий рік збуваються бажання і відбуваються дива. Цього року новорічні дива подарували  дітям школи-інтернату  наші шефи, представники різних БФ,  які давно вже стали добрими чарівниками  для наших вихованців.

      А першим до дітей приходить з подарунками Святий Миколай. В цьому році  подарунки від Святого Миколая принесли представники Головного Управління  національної поліції. Вони привітали всіх учнів солодощами, а учнів  молодших класів ще й м’якими іграшками. Естафету привітань продовжили представники Софіївської виправної колонії № 55, які теж порадували дітей солодощами та м’якими іграшками.

         До Нового року були теж приємні сюрпризи для дітей під ялинку:

– від Мозгового Ігоря Вікторовича – нашого благодійника, який живе та працює у невеликому каталонському містечку Жирона у Іспанії, вихованці всіх класів отримали новорічні подарунки;

– від представників благодійного фонду «Вірити, надіятися, любити» Романа та Аліни Лободи  на Новорічному святі  Дід Мороз  вручив по святковому подарунку кожній дитині;

– мрію наших учнів 10-Б класу, дітей-сиріт, здійснив Андрій Білоконний, представник благодійного фонду «Дім і Ко». Він під Новий рік подарував їм три музичні колонки «HOPESTAR» та радіоприймач «COLON». Радості від цих подарунків у дітей  не було меж, бо саме це бажання вони замовляли Дід Морозу під ялинку.

– чудові запашні подарунки до дня Святого Миколая отримали діти-сироти від Вікторії Веселкової, директора обласного благодійного фонду “Посмішка дитини”.

      Від імені учнів нашої школи – інтернату висловлюємо подяку всім, хто знайшов час і можливість завітати до наших вихованців і подарувати  їм частинку новорічного дива! Вітаємо з Новорічними та Різдвяними святами!

264 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт