Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 26.01.2021

Музична вікторина «З Україною в серці»

До Дня Соборності України та у рамках тижня музичного, образотворчого мистецтва  та історії 20 та 21 січня була проведена музична вікторина «З Україною в серці» для учнів  5-А, 6-Б, 7 класів. Проходила вона у межах одного класу з дотриманням усіх карантинних норм. Під час цього заходу  діти змагалися у конкурсах на знання українських народних пісень,  народних інструментів, традицій, символів, обрядів. Головною родзинкою був конкурс на найкраще виконання пісні про Україну, яку кожна команда   виконувала з почуттям патріотизму та гідності за нашу Батьківщину.

     Для вихованців 4-В, 5-Б, 6-А, 8-Б класів(кожен клас окремо) 18, 20, 22 січня проведено інформаційну годину  «Моя Соборна Україна», на якій діти пригадали чому наша Україна соборна, коли було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки, переглянули відео «Чудеса України» (Про культурні та історичні пам’ятки України), презентацію «Герої Вільнянщини» (Про наших земляків, воїнів зони АТО, які віддали своє життя за мир і спокій на нашій землі), вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання, виконали пісню «Молитва за Україну».

     Для вихованців 1,  4-Г класів 21 січня проведено бесіду «Я і Україна», у ході якої учні пригадали державні символи України, її обереги, символи. Діти з задоволенням відгадували загадки про квіти українського віночку, виконували пісні про Україну та висловлювали побажання на майбутнє нашій країні.

61 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт