Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 22.02.2021

Тиждень англійської мови та зарубіжної літератури

З 15 по 19 лютого у нашій школі проходив тиждень англійської мови та зарубіжної літератури, який проводили вчителі Кривогуз В.Є. та Усовіч О.О. Протягом тижня учні мали можливість ближче познайомитися із шедеврами зарубіжної літератури, брали участь у різних вікторинах та конкурсах, демонстрували творчі здібності та винахідливість.

З метою збагачення та поглиблення знань учнів із зарубіжної літератури й розвитку творчої майстерності учні 8-А класу  інсценізували уривок із трагедії В.Шекспіра «Ромео і Джульєтта».

А здобувачі освіти 8-9 класів взяли участь у літературному брейн-ринзі, де  учні занурились у  світ мистецтва і англійської мови. Вчителі підготували питання, які змусили дітей згадати твори зарубіжних письменників та скористатися знаннями англійської мови.

Протягом тижня учні 2-10 класів розгадували кросворди, літературні анаграми, збирали пазли. А в п’ятницю кожен з учнів отримав заслужену винагороду – «мудрики». Усього вихованці отримали 215 «мудриків», які на шкільному ярмарку обміняють на солодощі, печиво, книжки.

174 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт