Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 12.03.2021

З Масляною вітаємо!

З Масляною вітаємо!  
Змін великих бажаємо!  
Принесе нехай весна  
Багато світла і тепла!  
Веселіться, життя прекрасне!  
Нехай панує добро!  
Ну, а ми бажаєм щастя,   
І щоб вам у всьому везло!

В Україні святкують Масницю з давніх-давен. Це свято проводів зими та зустрічі з весною, символом якого є смачні млинці та вареники. Сьогодні, звичайно, це свято набуло дещо іншого змісту, проте не стало менш цікавим, веселим і улюбленим для українців. В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це небесне світило – млинець.  Недарма кажуть: “Без млинця – не Масляна”

    Для святкування Масляної учні 4-А класу разом з дорослими   підготували  театралізовану виставу  «Пригоди Млинця». У ній Млинець та його друзі Горобець і Мишеня потрапляли у різні неприємні життєві ситуації, вирішенням яких була підтримка один одного та розуміння того, що кожен повинен займатися своєю справою, яку знає і вміє і тоді буде результат  роботи всього колективу. Діти закликали весну зустрічати, зиму проводжати,  до них вийшла Масляна і сповістила про початок Мясопусного або Сирного тижня, який у цьому році розпочався з 8 березня і закінчується 14 березня – Прощеною неділею. А найцікавішим і «найсмачнішим» моментом свята було частування акторів млинцями та різними смаколиками.

      Головна   традиція  Масниці –  відпустити всі образи, налагодити стосунки з людьми, з якими посварилися, попросити прощення у рідних, близьких, друзів, колег, якщо свідомо чи несвідомо їх будь-коли і будь-чим могли образити.

252 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт