Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 16.03.2021

Тиждень української мови та літератури

З 09 по 12 березня 2021 року в нашій школі пройшов Тиждень української мови та літератури, який традиційно вдало поєднався із заходами, присвяченими пам’яті  світоча української літератури Тараса Шевченка.

         На лінійці діти ознайомилися з планом заходів Тижня, отримали  завдання.

         09 березня, в день народження поета,  учні 6-Б класу з великим інтересом оформили плакат «Дерево життя Шевченка» і розпочали роботу над виготовленням лепбуку, присвяченого життю і творчості Кобзаря.  В цей же день діти почали збирати прислів’я, приказки, вірші, вислови про рідну, чарівну мову.

         10 березня, в день смерті Великого Тараса, учні 5-10 класів з натхненням читали вірші поета на конкурсі читців «Вінок Кобзареві».

         А 11 березня продовжила Тиждень вікторина серед учнів 5-10 класів «Наш Кобзар, наша гордість», яка показала, що учні знають і постійно цікавляться творчістю видатного митця.

         Протягом усього Тижня діти показали свої знання з мови і літератури у малюнках, ілюстраціях до художніх творів, розгадували  тематичні кросворди, ребуси, шаради і з інтересом працювали над збором матеріалу для виготовлення лепбуку.

         12 березня завершила Тиждень конкурсно-розважальна  гра знавців рідної мови «Мова рідна, слово рідне». Під час неї діти згадали про творчість нескореної дочки Прометея Лесі Українки, переглянули відеофільм.

         Із великим азартом і захопленістю учні, поділившись на дві команди, брали участь у конкурсах «Склади слово», «Відгадай автора за твором», «З народних джерел», «Буриме», «Віднови речення».

         За активну участь у Тижні всі учасники отримали заслужену винагороду – «Мудрики», які обміняли на шкільному ярмарку на солодощі і призи.

29 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт