Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 21.04.2021

Чисте довкілля – чиста Україна!

За традицією, у третю суботу квітня, починаючи із 1999 року, в Україні відзначається Всеукраїнський День довкілля, що має на меті проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища.

       З метою забезпечення належного санітарного стану та благоустрою території нашого навчального закладу була проведена акція «За чисте довкілля».

Класні керівники та вихователі провели відповідний інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності з усіма учасниками акції.

       День благоустрою на території нашого закладу  пройшов з урахуванням підпункту 6 пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження  посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID -19, спричиненої коронавірусом   SARS-CoV-2».

     Цю акцію можна по праву вважати своєрідним українським стартом перед Всесвітнім Днем Землі, що теж за традицією відзначається 22 квітня. Всесвітній День Землі є святом єднання народів усієї планети у прагненні захистити навколишнє середовище та зберегти ті багатства і ресурси, якими нас наділила і продовжує обдаровувати природа.

125 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт