Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 28.04.2021

Зустріч пташок

У нашій школі  вже стало традицією   зустрічати птахів новими будиночками, годувати їх і оберігати. За уявленнями наших  предків, пташки – вісники радості, їх  завжди цінували і оберігали. Учні нашої школи активно готувалися до зустрічі  птахів навесні. Старші школярі взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «День зустрічі пташок 2021». Вихованці 6-9 класів охоче, з цікавістю майстрували годівнички, синичниці, пташині будиночки. Найкраще  їх вдалося зробити учням 6-А класу Олександру Крупію, Максиму Коновалу, Дмитру Хвостенку, Данилу Мухіну, семикласнику  Денису Линнику,  учням  8-А класу В’ячеславу Чілію та Сергію Чорному.  А В’ячеслав Чілій виготовив не тільки гарний пташиний будиночок, а й написав кращий серед всіх твір  «Чекаємо вас, пташки!» про користь пернатих і турботу про них. Цей твір було надруковано у газеті «Дніпровські вогні». Його та фото поетапного виготовлення двох будиночків для пташок було відправлено  до Києва на конкурс для оцінювання журі. Підсумки конкурсу  очікуються у травні.

     Учні 1-4-х класів взяли участь у шкільному конкурсі «Презентація пташки», кожен клас окремо на тему: 1,2-б класи  « Лелека», 2-а клас «Перелітні пташки», 3-а,б класи – «Сорока білобока», 4-а клас – «Наш друг – горобчик», 4-б,г класи – «Повертайся,ластівко!», 4-в клас – квест «Знавці пташок».

     Сподіваємося, що завдяки щирим дитячим турботам, птахів у нашому краї буде все більше і більше..

     Птахи — невід’ємна частина живої природи, їх потрібно любити і берегти не лише тому, що вони корисні, а й тому, що вони переповнюють наше буденне життя масою позитивних емоцій. Спостерігаючи за ними, ми отримуємо величезну естетичну насолоду. Пернаті — це не лише користь, а й краса. А краса, як відомо, врятує світ!

« 1 of 2 »

150 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт