Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 13.05.2021

Марафон «Пам’ять»

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій Cвітовій війні. Ці історичні дати завжди оповиті смутком – за мільйонами невинних життів, які забрала жорстока війна. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих заради миру та майбутніх поколінь.

         Наші вихованці взяли участь у щорічній благодійній акції «Марафон «Пам’ять». 8 травня вони разом з вихователем Орловою-Замулою М.В. виготовили маки пам’яті , а 9 травня з вихователем Папкою Т.І.  поклали квіти до меморіалу Юрія Дмитрієва – нашого земляка, добровольця  батальйону «Дніпро 1», який віддав життя, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

   Також у ці дні ми висловлюємо слова безмежної вдячності та глибокої шани нашим мужнім і хоробрим захисникам – ветеранам Другої світової війни, які відважно побороли нацизм, і сміливим хлопцям та дівчатам, які боронять кордони України в наші дні.

    Щиро бажаємо їм і кожній родині міцного здоров’я, злагоди і благополуччя! Нехай над нашими головами завжди буде мирне небо!

102 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт