Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 03.09.2021

Свято Першого дзвоника 2021

1 вересня у Вільнянській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті    вже традиційно пройшло по-родинному.
   У цей день шкільне подвір’я  знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
   День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли,що таке свято у школі для них є останнім,а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька – Савохіна Олена Віталіївна, перший урок . На первачків чекала класна кімната, оснащена за рекомендаціями НУШ, де є всі осередки для навчання та відпочинку. Святкову лінійку продовжив квест, присвячений 30-річчу незалежності України. Для вихованців 2-5-х класів квест «З Україною в серці» проходив на 1 поверсі спального корпусу, він складався з 7 станцій.

  Учням 6-10 класів настрій  піднімали  завдання квесту «Україна- наша Батьківщина», який проходив на шкільному подвір’ї. Діти радо приймали у ньому участь та намагалися вибороти призові місця. По закінченню змагань були нагороджені всі команди подяками та солодощами.

      Закінченням свята був перший урок «Відзначення 30-ї незалежності України», який було проведено класоводами та класними керівниками у всіх класах. У черговий раз школа гостинно відчинила для учнів свої двері і запросила  у просторі і затишні класи, щоб набиралися мудрості і знань, щоб наповнювали своє серце любов’ю і добротою, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети!

« of 3 »

296 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт