Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 20.09.2021

18 ВЕРЕСНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПРИБИРАННЯ «WORLD CLEANUP DAY»

З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It, World» організовує проведення щорічно в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій – «Всесвітній день прибирання – World Cleanup Day»             

         Виховання небайдужого ставлення до оточуючого середовища  та правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля – це основні цілі, які є актуальними для вихованців Вільнянської спеціальної загальноосвітньої  школи-інтернату.

        Долучилися до Всесвітнього дня прибирання й учні 1-10-х  класів нашої школи-інтернату разом зі своїми наставниками. Акція проходила з 15  по 17 вересня 2021 року. Діти працювали  на території школи за  чітким графіком з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень. Робота кипіла, а разом з нею і позитивні емоції від того, що долучилися до великого спільного проекту, що допоможе зробити Україну чистою.

« of 2 »

396 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт