Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 19.10.2021

Козак – чесна, смілива людина, найдорожча йому – Батьківщина!

 Найкращі вояки -
 Запорізькі козаки!
 І не буде переводу
 Українському народу
 Доки із глибин сторіч
 Долина козацький клич! 

Такими словами 12 жовтня розпочалася бінарна виховна година «Щоб козачатами зростати, про козацтво треба знати», яку підготували і провели педагоги закладу Світлана Пасюк, Сергій Бумажний та Ганна Бумажна для здобувачів освіти  5–Б та 7– А класів. Захід був присвячений  особливій даті, адже 14 жовтня вся країна святкує День українського козацтва, Покрови та День захисника та захисниць України. 

На початку зустрічі діти декламували вірші про козаків-захисників, виконували пісні «Ой, на горі, та женці жнуть», «Розпрягайте хлопці коней», прослухали історію українського козацтва, пригадали головні козацькі правила, здійснили віртуальну подорож на Запорізьку Січ під час перегляду відео з теми: «Дітям про козаків». Свої знання, які вихованці здобули завдяки педагогам, діти показали в дидактичній грі «Що я знаю про козаків». Кульмінацією заходу стало виготовлення поробки «Козак», де здобувачі освіти продемонстрували наполегливість, старання, вміння допомагати один одному.

Юні нащадки козаків пересвідчились, що в жилах тих, хто захищає цілісність нашої держави сьогодні, тече справжня козацька кров, вони є мужніми захисниками Вітчизни.

229 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт