Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 18.11.2021

16 листопада – Міжнародний день толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей в нашому закладі у цей день були проведені тематичні акції, класні години та бесіди на тему толерантність. Впродовж дня робота психологічної служби, бібліотекаря та педагогів школи була спрямована на формування в учнів поваги до інших людей, їхніх думок, підвищення настрою учасників освітнього процесу, створення ситуації успіху для невпевнених учнів та розкриття творчого потенціалу інших дітей.

       План проведення заходів був насичений та різноманітний. Школа була тематично оформлена. У фойє  на моніторах з’являлася інформація на тему толерантності:  вислови мудреців та видатних людей про терпіння і терпимість до інших людей, цікаві презентації «Толерантність врятує світ»,  «У маленькому серці любов палає, для зла і зневаги місця немає!», «Толерантність до тварин», «Толерантність до природи», «Толерантність до людей», «Толерантність до культур інших народів». Під час перегляду презентацій школярі звернули увагу на необхідність підтримувати принцип терпимості, взаємної поваги та мирного співіснування, берегти природу , допомагати іншим людям, вивчати і поважати традиції різних народів.

      На перервах учні  активно приймали участь в акції «Знайди посмішку» та «У ритмі нашого серця», метою якої було викликати в учнів та вчителів почуття вдячності, любові.

       У шкільній бібліотеці була проведена виставка літератури присвячена толерантності, для учнів 1 та 2-а  класу Криворученко Г.В. розповіла казки про добро.    Оцінюючи проведення  Дня толерантності, можна зробити висновок, що усі заходи позитивно вплинули на учнів та виявляли зацікавленість учителів.

« of 2 »

109 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт