Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 25.11.2021

Голодомор в Україні: говоримо сьогодні, пам’ятаємо завжди

«Голодомор в Україні: говоримо сьогодні, пам’ятаємо завжди» – під таким гаслом відбулися пам’ятні заходи у нашому  закладі до щорічного Дня пам’яті жертв Голодомору.23 листопада вихователь Світлана Пасюк провела відкритий історичний екскурс для здобувачів освіти 5–Б та 5–В класів.

Історичні факти, хвилина мовчання, віршовані рядки про Голодомор, особливо  спогади бабусі, яка пережила ті страшні часи,  торкнулися душі кожної дитини, викликали сльози, сум, біль, співчуття до очевидців тих подій. В кінці екскурсу діти прикрасили кожен куточок нашої країни на карті незабудками та вшанували пам’ять загиблим хвилиною мовчання.

24 листопада вихователь Сергій Бумажний з учнями 7–А класу провели виховний захід з елементами майстер-класу «Не згасне в серці пам’яті свіча». Вихователь розповів дітям, про те, що голодний рік асоціюється з чорною пташкою, яку вони виготовили своїми руками з паперу, в пам’ять про тих, кого вже немає сьогодні з нами. Вірші у виконанні дітей та «Реквієм» А.Моцарта не залишили нікого байдужими.

Знаково, що молодь пам’ятає про страшні сторінки історії.

115 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт