Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 23.01.2022

“Збережемо екологію разом”

20 січня  вихователь Світлана Пасюк разом з здобувачами освіти  5 – Б та 5 – в класу (команда ЕКОС) провела відкритий виховний захід з теми: «Збережемо екологію разом». Мета заходу: в доступній та цікавій формі розкрити сутність сучасних проблем екології, сприяти нагромадженню екологічних знань дітей.

Виховний захід супроводжувався презентацією, переглядом відео «Збережемо природу разом», «Крик Землі», фізхвилинкою «Захисники природи», ознайомленням та вирішенням п’яти екологічних проблем в Україні: неякісна вода, забруднення повітря, знищення лісів, побутові відходи, Чорнобиль. Зона відчудження, інтерактивними іграми «Хмаринка слів» та «Щаслива і забруднена планета».

Учні  під час проведення заходу засвоїли інформацію про актуальність даної теми. Екологічна культура кожного – запорука безпечного життя на планеті. Здобувачі освіти зрозуміли, що довге та щасливе життя в руках кожного з нас. Примножувати, оберігати, сортувати, не забруднювати – це ключові слова екологічної культури кожної людини.

644 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт