Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 26.01.2022

Тиждень історії, правознавства, образотворчого та музичного мистецтва

         Згідно річного плану, в нашій  школі  з 17.01.2021-21.01.2021 року проходив тиждень історії, правознавства, образотворчого та музичного мистецтва. Усі заходи, які були проведені у рамках тижня, сприяють інтелектуальному та творчому розвитку дитини, формуванню моральної культури особистості, національної свідомості, виховують естетичний смак, патріотизм, любов до Батьківщини. Під час проведених  заходів, діти мали змогу продемонструвати свої вміння та здібності у різних конкурсах та вікторинах. Тиждень розпочався ознайомленням учнів з планом заходів. Знайомство провела «Шкільна  служба новин».  

    17 січня для учнів 5-6 класів було проведено музичну вікторину «Що я знаю про Україну?»  Під час проведення заходу діти показали свої знання українських народних пісень, державної символіки України, її історію, культуру . Учасники продемонстрували  вміння співати пісні, аналізувати матеріал, добре орієнтуватися  в історичних подіях, швидко відповідати на поставлені запитання. Усі учні були активними та мали жагу до перемоги.  Переможці отримали монети «Мудрики».

    18 січня учнів 9-10-х класів було запрошено на правовий турнір ерудитів «Знавці права» з елементами ситуативного тренінгу. Цей захід дозволив учасникам застосувати набуті на уроках правознавства знання в нестандартних ситуаціях: надавати певні правові пояснення діям казкових персонажів, розв’язувати змодельовані ситуації, щодо надання юридичної консультації з різних галузей  права. Для учнів 8 класів була проведена музична вікторина “З Україною в серці”.

     19 січня для учнів 8 класів було проведено віртуальну квест – гру «Козацький рід ще не перевівся». Діти, виконуючи різноманітні завдання, рухалися по станціям до кінцевої зупинки. Переможців очікували призи – монети.

     20 січня, під час проведення музичної вікторини «З Україною в серці», активно змагались учнівські команди “Жовтих” та “Синіх”, учнів 7-а класу. Вікторина складалася з декількох конкурсів: на знання українських народних пісень, музичних інструментів, українських традицій, показали вміння співати та працювати злагоджено у команді.

     Учні 7-х класів успішно пройшли всі етапи історичної вікторини «Шляхами Київської Русі». Найактивніших учасників було відзначено призами – монетами.

Цього же дня було підведено підсумки конкурсу малюнків «Вітаємо з Днем Соборності України!» (5-10кл).

25 січня відбувся шкільний ярмарок, де можна було обміняти монети на справжні солодощі, канцелярське приладдя та прикраси.

« of 2 »

1 347 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт