Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 01.09.2022

Вітаємо з Днем Знань!

Шановні діти, вчителі, батьки, шкільний колектив!

Вітаємо з Днем Знань!

  Бажаємо невгамовного прагнення до нових відкриттів і досягнень цілей. Нехай думки будуть світлими, розв’язання всіх проблем будуть прості, у всьому супроводжує удача! Міцного морального і фізичного здоров’я та мирного неба над головою!

    Ми з вами  розпочинаємо новий навчальний рік, хай і не так традиційно, як звикли… І зовсім особливим цей рік є для наших діток першого та випускного класів. І поки хтось готується зробити свій перший крок у світ знань, дружби та веселощів, інші  можуть давати поради стосовно успішного  перебування у школі.

 На жаль,  реалії нашого життя не дозволяють зустрітися всім нам на нашому прекрасному шкільному подвір’ї та сісти за рідні парти, але ми віримо, що зовсім скоро біла голубка миру обов’язково прилетить на нашу рідну землю. І тоді інакше засяє сонце, небо стане чистішим, а наше життя покинуть повітряні тривоги. Стійкість та незламність українців на шляху до Перемоги сьогодні захоплюють весь світ. Ми – українці, наша любов до України за останній час зросла до неймовірних розмірів. За короткий термін, за підтримки потужного всеохоплюючого волонтерського руху, Збройні Сили України перетворилися на одну з найбільш боєздатних та дієвих армій, а український народ не припиняє дивувати світову спільноту своєю злагодженістю та звитягою. Дякуючи незламному духу наших воїнів, ми з вами маємо змогу розпочати навчання, тому  докладемо максимум зусиль, щоб не гаяти час, а використовувати кожен день з користю, щоб наше шкільне життя щодня було таке ж барвисте, як кольори веселки. І не забувайте: який колір домінуватиме сьогодні – теж  залежить від кожного з нас. І сьогодні, починаючи новий навчальний рік, ми хочемо вам побажати, щоб наступне літо стало для всіх літом без війни.! Бажаємо всім  нам найближчим часом почути такі омріяні слова :”Перемога!” Віримо, все буде Україна!!!

There is no gallery selected or the gallery was deleted.

166 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт