Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 14.10.2022

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!

   14 жовтня Україна відзначає три  свята – День захисників та захисниць України, Покрову Пресвятої Богородиці, День українського козацтва.  Цього року День захисників і захисниць України набув особливого значення для нашої країни. Сьогодні, ми вітаємо тих героїв, які ціною власного життя боронять Україну, бережуть спокій і дарують надію на наше вільне і  щасливе майбутнє. Від щирого серця, з любов’ю і великою пошаною дякуємо кожному і кожній, хто мужньо захищає нашу державу!  З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України! Ви робите справжній подвиг тому, що ваші серця хоробрі, а душі незламні. Дякуємо за вашу сміливість, бажаємо міцних сил та мужності. Поки є герої, що захищають мирне майбутнє наших дітей від  підступного ворога, ми обов’язково переможемо.

У День захисників і захисниць України хочемо побажати здоров’я, щастя і великих успіхів у вашій важкій справі. Ми молимося за кожного, хто боронить нашу країну.

Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

    Українці! Кожне тепле слово, кожна згадка і кожен дзвінок з дому надає нашим військовим впевненості та робить це свято по-справжньому радісним. Тому обов’язково привітайте всіх, хто вступив до лав збройних сил України! Підтримуючи їх, ми також робимо величезний вклад у перемогу. Хай мир, щастя та любов якнайскоріше прийде до наших домівок! 

49 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт