Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 07.02.2023

Вічна пам’ять герою, випускнику нашої школи-інтернату – Мініну Олександру!

  Захищаючи Україну від російських загарбників, 2 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання, поблизу населеного пункту Червонопопівка, Кремінського району, Луганської області, не стало нашого випускника – Мініна Олександра.  З 2 класу він навчався у нашій школі, був хорошим, спокійним учнем та гарною людиною. Після закінчення школи  працював різноробочим, а останній час  – на заводі “Мотор Січ” слюсарем. У 2013 році одружився, у нього народився син.

    Був мобілізований до лав Збройних Сил України 1 грудня 2022 року першим відділом Запорізького районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки Запорізької області. Олександр був вірним військовій присязі, виявив стійкість та мужність, захищаючи Батьківщину. У нього залишилися мама, дружина та маленький син.

  На жаль, словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї загиблого та схиляємо голову в глибокій скорботі. Герої не вмирають, вони назавжди залишаються в наших серцях! Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав Батьківщину та кожного з нас!

49 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт