Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 15.02.2024

Подарунки з-за кордону

13 лютого до нашої школи з-за кордону надійшла благодійна допомога у вигляді дитячого одягу та іграшок. Головним організатором цієї справи була Тетяна Жамен – донька Булаха Юрія Олександровича, який до самої смерті працював у нашій школі заступником директора з господарчої частини. Він був гарним керівником свого підрозділу, професіоналом своєї справи, щирим, завжди привітним. Ця допомога присвячена вшануванню його пам’яті, бо    5 лютого 2024 року виповнилось 2 роки, як немає з нами Юрія Олександровича. Світла і вічна йому пам’ять!

    Від імені адміністрації та учнів висловлюємо щиру подяку Тетяні Жамен , благодійній організації, яка надала іграшки та одяг: La Grande Beroche Tous Ensemble (Ля Гранд Берош, Всі Разом), її очолює президент асоціації Marta Moreira (Марта Морейра).

   Також до збору іграшок і одягу долучилися місцеві жителі комуни La Grande Beroche, що знаходиться в кантоні Невшатель, північно-західна Швейцарія: Béatrice Baumann (Беатріс Боман) та її мама, Claire Halbwax (Клер Албвакс), Bruna Fontana (Бруна Фонтана).

  Діти були у захваті від іграшок та передають слова вдячності за теплоту та турботу про них!

« of 2 »

128 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт