Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 22.03.2024

Спортивні змагання

7 квітня щороку відзначається Всесвітній день здоров’я, адже саме у цей день у 1948 році було створено Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ). Напередодні 7 квітня по всьому світу відбуваються заходи, покликані підкреслити важливість здорового способу життя.

   У нашій школі  21 березня, напередодні весняних канікул, під гаслом «У здоровому тілі – здоровий дух!» пройшли спортивні змагання, присвячені Всесвітньому дню здоров’я. Основна мета заходу – популяризація фізичної культури та спорту, залучення до занять фізичною культурою та пропаганда здорового способу життя.

     Захід організовано та проведено вчителем фізичної культури Проскурою Іреною Миколаївною разом з інспектором ювенальної превенції Запорізького РУП ГУНП у Запорізькій області Никоненко Юлією Юріївною.  

     Спорт має дивовижні властивості – він  зміцнює здоров’я, розвиває координацію, спритність і витривалість, виховує командний дух, а також приносить задоволення та заряджає енергією на весь день.

   Захід пройшов у веселій дружній атмосфері. Всі учасники змагань та їхні вболівальники отримали масу позитивних емоцій, великий заряд енергії та подарунки від Громадської організації «Міський центр допомоги». 

Діти висловлюють вдячність  організаторам та спонсорам цього  заходу!

    Всесвітній день здоров’я – це зайвий привід згадати про себе та своїх рідних, скорегувати спосіб життя та замислитися про можливі наслідки своїх дій. Будьте здорові!

401 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт