Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 17.06.2024

Лелека – символ надії та домівки

         17 червня у літній школі вихователь Рашевська О.Я. провела майстер-клас «Лелека –  символ надії та домівки». У народних легендах лелеки часто виступають охоронцями родинного вогнища, приносять мир у домівки. Їхній образ асоціюється з весною, оновленням природи та відродження. Лелека —  символ родинного благополуччя, щастя та відданості.

    Виготовлення поробки лелеки — це не тільки розвиток творчих здібностей, але й спосіб залучити дітей до культурної спадщини, ознайомити їх з народними традиціями та символами,  процес допомоги розвитку дрібної моторики, уваги та вміння працювати в команді.

   Лелека, зроблена своїми руками, стає не просто поробкою, а символом, який можна використовувати на шкільних виставках, національних святах або просто як декор у домі. Він нагадує нам про важливість родинних цінностей, любові до рідного краю та зв’язок поколінь.

Тож, створюючи лелеку, ми не лише розвиваємо свої творчі навички, але й поглиблюємо розуміння культурних цінностей, передаючи ці знання наступним.

96 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт