Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 18.06.2024

Майстер – клас « Квітковий калейдоскоп»

    18 червня у літній школі вихователь Головань І.Л. провела з дітьми майстер-клас «Квітковий калейдоскоп» –  колективну роботу з використанням нетрадиційної техніки малювання.

      Мета: Ознайомити дітей з нетрадиційними техніками малювання. Вчити малювати різними видами, передаючи правильне розміщення, колір, пропорції.  Виховувати почуття естетичної насолоди, спостережливість, увагу. Збуджувати в учнів інтерес до творчої діяльності в умовах колективної практичної роботи.

   Одна з найбільш важливих умов успішного розвитку дитячої творчості – різноманітність,   варіативність роботи з дітьми. Новизна обстановки, незвичайний початок роботи, красиві і різноманітні матеріали, цікаві для дітей, неповторювані завдання, можливість вибору – ось що допомагає не допустити в дитячу образотворчу діяльність одноманітність і нудьгу, забезпечує жвавість і безпосередність дитячого сприймання та діяльності.

     Малювання нетрадиційними техніками – захоплююча й неймовірна діяльність, яка дивує  і захоплює дітей. Незвичайні матеріали і  оригінальні техніки залучають дітей тим, що можна малювати чим хочеш і як хочеш і навіть можна придумати свою незвичайну техніку.

    Під час виконання роботи діти отримали незабутні позитивні емоції, активізували свій художній потенціал.

115 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт