Вільнянська школа-інтернат

Офіційний сайт комунального закладу "Вільнянська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради

70005, Вільнянський р-н,
с.Павлівське,
вул.Степова, 2-Г.
Тел./факс (06143)4-50-38, 4-50-34, vhint@ukr.net
Опубліковано: 19.06.2024

Розважальна програма «Веселі перегони»

19.06.2024  у літній школі проходила  розважальна програма  «Веселі перегони», яку провела вихователь Тетяна Артьоменко .

Мета заходу : зацікавити дітей активно та з користю проводити вільний час, відмовившись від мобільних телефонів та інших гаджетів.

Діти грали в такі ігри:  

Я знаю п’ять…

Гравець каже: “Я знаю п’ять жіночих імен” і починає відбивати м’яч долонею об підлогу, супроводжуючи кожен удар новим ім’ям. Коли названі всі, м’яч переходить до іншої дитини і він виконує те саме, не повторюючись. Якщо всі діти впоралися із завданням, дається таке, наприклад, п’ять чоловічих імен, дерев, птахів, свійських чи диких тварин, марок машин, казкових героїв тощо.

Якщо гравець не може назвати п’ять чогось або втрачає м’яч, він вибуває з гри. Як варіант – отримує штрафний бал.

 Хвостик

Кожному учаснику видається смужка . Її треба заправити в одяг, щоб вона стирчала наче хвостик. Тоді всі починають рухатися. Мета гри забрати у багатьох учасників хвостики, але не втратити свій. За втрати учасником хвостика він вибуває з гри.  Хто отримав більше хвостів той виграв.

Вгадай навпомацки

Учаснику завʼязують очі та дають у руки предмет. Він має вгадати, що це. Це корисна гра, яка розвиває дрібну моторику і кмітливість. Нею можна зайняти дитину на кілька хвилин або ж пограти всією родиною.

Мозаїка

 Це гра, де гравцям потрібно складати мозаїки зі статичних частин. Гра може мати різні рівні складності, від простих до складних, залежно від кількості частин і їх розміщення. Гравці можуть вибирати тему мозаїки, таку як пейзажі, тварини, або абстрактні зображення. Ця гра сприяє розвитку логічного мислення, уваги та творчого підходу до розв’язання завдань.

Крокодил

Командна гра, в якій потрібно показувати та відгадувати слова. Ведучий каже слово першому гравцю, який без мовлення, а лише жестами має показати це слово. Існують доповнення гри — можна показувати дію, тварину тощо.

Нумо, домалюй

Творча і водночас рухлива гра. На столі — аркуш паперу і кольорові фломастери. Перший учасник має 20 секунд, щоб зробити якийсь малюнок, а кожен наступний — такий самий час, щоб його доповнити. Тут не важливі ваші творчі здібності — тільки фантазія і швидкість! Щоб ускладнити завдання, можете обмежити раунд якоюсь темою: квітка, тварина, предмет тощо.

   З такою веселою розважальною програмою час пролетів непомітно, діти брали активну участь, ніхто не залишився осторонь. У кінці заходу кожен отримав винагороду – солодкий приз. На диво, діти  різного віку змогли порозумітися та  чудово провели час.

54 перегляд(ів)

Коментарі (натисніть, щоб відкрити або закрити)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгук про сайт