Виховна робота у 7 класі

У виховній групі 7 класу вихователь Шерстюк С.Б. протягом тижня з 17.03 по 21.03.2025 провела виховні та інформаційні години, години спілкування, презентації, а саме:
17 березня в рамках місячника громадянського виховання була проведена виховна година на тему “Бути патріотом України”. Метою заходу було довести дітям, що про патріотизм судять не по словах, а по справах людини. Любов до Батьківщини є виявом гордості за свою рідну землю, за її матеріальні й духовні надбання. Це готовність захищати інтереси насамперед країни, а не власні. Сьогодні, як ніколи, кожен мешканець нашого міста має активно працювати заради нашої держави. Не всі можуть йти на війну, але кожен може зробити будь-який, навіть маленький, внесок у становлення незалежності – допомагаючи солдатам, беручи участь у волонтерській діяльності та акціях, спрямованих на збір грошей та речей для армії.
18 березня – інформаційна година «Безпечний інтернет», на якій учні ознайомилися з простими правилами інформаційної безпеки в соціальних мережах, де вони є активними користувачами, з цікавістю переглянули відеоролик «Основні правила безпечної роботи в інтернеті» та з інтересом його обговорили. На завершення, за допомогою вікторини «Безпечний інтернет», дослідили позитивні і негативні сторони інтернету, засвоїли і повторили правила безпечної роботи в інтернеті.
19 березня була проведена інформаційна година «Обережно! Підозрілий предмет! Дії в разі виявлення підозрілого предмета», присвячена одній із найгостріших проблем нашого часу – дотримання правил поведінки із предметами, які можуть наразити на небезпеку самого себе і оточуючих. Обговорили з учнями такі питання, як свідоме ставлення до своєї безпеки у воєнний час, обережність, обачність, як правильно поводитися у разі виявлення небезпечних та незнайомих предметів: не підходити, не торкатися, повертатися по своїх слідах, покликати дорослих. Вихователь підготував буклети, у яких подана інформація щодо правил поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також надруковані всі номери телефонів екстренних служб.
20 березня у світі святкують День щастя – почуття, без якого неможливо уявити свого життя. Бути щасливим — мрія кожного. У нашій школі було проведено ряд заходів в межах Дня щастя. Для здобувачів освіти відбувся фотоквест, який складався із завдання сфотографувати найщасливішу усмішку, записати відео, на якому розкажете, що для вас щастя, зробити підбірку фото на яких ви дійсно щасливі. Кожна людина може робити свій день щасливим попри всі труднощі. Це твердження довели вихованці нашого закладу, які , не зважаючи на повітряну тривогу, намагалися бути щасливими і веселими. В рамках цього дня у виховних групах були проведені виховні години, вікторини, ігри, які спонукали дітей бути щасливими у цей непростий час. На виховній годині “Подаруй краплинку щастя” учні 7 класу намагалися знайти позитивне навіть в неприємних ситуаціях у грі ,,Радість”, даруючи один одному компліменти. Упродовж дня у закладі панувала позитивна атмосфера. Діти зрозуміли, що можна бути щасливими не тільки отримуючи щось від інших, а й роблячи приємне самим!
21 березня, в останній день занять, було проведено інструктаж з техніки безпеки під час весняних канікул. Щоб зробити це цікаво та зрозуміло, вихователь підготувала презентацію, яка містить основні правила безпечної поведінки під час весняних канікул та завдання на закріплення та перевірку знань. А саме: асоціативний кущ “Що для мене канікули?”; безпека на дорозі, у громадському транспорті; правила безпечного катання на велосипеді; правила безпеки біля залізничних колій; пожежна безпека, гра “Правда чи вигадка”. Пригадали основні правила електробезпеки та газової безпеки; мінної безпеки та дії під час повітряної тривоги; безпеки в Інтернеті; правила безпеки на природі: «Кліщі»; вікторина “Безпечні канікули”. Як підсумок заходу вихователь підготував дітям буклет-пам’ятку «Мої безпечні канікули».