Виховна робота у 9 класі

Літні канікули – важливий час для відновлення сил і оздоровлення дітей. Оскільки відпочиватимуть наші діти в умовах воєнного часу варто повторити основні правила безпеки й детально обговорити нові. В рамках тижня безпеки вихователь Головань І.Л. провела ряд виховних заходів: інструктаж з ТБ «Збереження життя та здоров’я під час воєнного стану», інформаційна година «Правила безпечної поведінки на воді та біля водойм», бесіда-інструктаж «Безпечні літні канікули».
Виховні заходи з безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу стосувалися правил пожежної безпеки, електробезпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, правил поведінки в громадських місцях, а також поводження з незнайомими людьми та предметами, користування громадським транспортом, правил поводження на річках і водоймах, поведінки в умовах підвищення температури повітря, попередження випадків перегрівання на сонці, дій у разі надзвичайних ситуацій, правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.
Щодня росія вчиняє злочини проти населення України, зокрема і дітей, воєнні злочини, які у майбутньому будуть розслідуватися як злочини проти людяності. Кожен день ворог несе у сім’ї українців руйнування, горе і страждання. Найбільше горе – втрата дитячого життя, втрата надії, нездійснені мрії… 4 червня – День вшанування пам’яті дітей , які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, у цей день була проведена виховна година «Дитинство вбите війною», Зараз будь-які слова зайві… Гинуть діти… Закатовані, зґвалтовані, гинуть від ракет і снарядів, гинуть від мін і під руїнами. У центрі Європи гине наше майбутнє. Ми ніколи не пробачимо, і завжди будемо пам’ятати, адже памʼять про українських загиблих дітей буде вічним шрамом та однією з найболючіших сторінок нашої історії. Єдине бажання кожного мешканця нашої нескореної України – МИР і врятовані ЖИТТЯ від російської навали.