Опубліковано: 06.05.2026
Дерево пам’яті як символ вдячності та надії

З учнями 4-А-5-А класів проведено виховну годину «День пам’яті та перемоги». Метою заходу є поглиблення знань про героїчне минуле українського народу, усвідомлення величі подвигу українців у Другій світовій війні, значення символів пам’яті, виховання шани та поваги до тих, хто ціною власного життя здобув перемогу у війні і здобуває перемогу для України в наші дні. Діти переглянули презентацію, створили дерево пам’яті та малюнки із закликами пам’ятати подвиг та прагнути миру.
36 перегляд(ів)

